فراخوان برگزاری هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ۹۶

هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار با حضور دانشگاه­ها، پژوهشگاه­ها، پارک­های علم و فناوری و مراکز رشد و نیز برخی از وزارتخانه­ها و سازمان­های اجرایی مرتبط در ایّام هفته پژوهش و فناوری (آذر ماه سال۱۳۹۶) برگزار می­شود.

باعنایت به مراتب بالا در نظر است تا در سال « اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال»، توانمندی­های مراکز دانشگاهی، پژوهشگاه­ ها، پژوهشکده ­ها، پارکهای علم و فناوری، مراکز رشد و مراکز تحقیقاتی در قالب دستاوردهای پژوهشی و فناوری­های قابل تجاری­ سازی در نمایشگاه و فن بازار به مخاطبان ذیربط (متقاضیان فناوری، سرمایه­ گذاران ریسک­ پذیر و مؤسسات تأمین مالی) ارایه شود.

از کلیه ذی­نفعان اعم از دانشجویان، پژوهشگران، فناوران، شرکت­های دانش بنیان، پارک­های علم و فناوری و مراکز رشد واحدهای فناور، مراکز صنعتی، سرمایه­ گذاران، مؤسسات تأمین مالی و سازمان های اجرایی برای مشارکت و حضور در فن بازار دعوت بعمل می­ آید.

به منظور تسهیل ارتباط ستاد نمایشگاه و فن بازار، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا مشخصات و اطلاعات ارتباطی نماینده/ رابط آن مرکز مطابق جدول زیر تکمیل و حداکثر تا تاریخ پنجم مهر ۹۶ به شماره دورنگار ۳۳۴۶۱۵۳۱-۰۱۳ یا نشانی پست الکترونیکی info@techtrade-msrt.ir ارسال گردد.

نام مرکز

نام و نام خانوادگی نماینده/ رابط

شماره تلفن همراه

شماره دورنگار

نشانی پست الکترونیکی

 

نکات مهم:

۱. سامانه ارزیابی فناوری به نشانی: www.Irantechhub.ir  جهت ورود اطلاعات دستاوردهای پژوهش و فناوری جدید، فعال و در دسترس می­باشد.

۲. آندسته از پژوهشگران، فناوران و شرکت های فناور و دانش بنیان که سال قبل در سامانه ثبت نام نموده و قصد ویرایش یا درج اطلاعات و مستندات جدید را دارند، می توانند از تاریخ ۲۰ مهر ۹۶ برای ویرایش از طریق سامانه اقدام نمایند.

دبیرخانه نمایشگاه

2 thoughts on “فراخوان برگزاری هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ۹۶”

 1. با سلام
  برای ثبت فنآوری جدید برای ورود به سامانه با مشکل مواجه شدهام.
  اعلام فراموشی رمز عبور کرده ام و رمز جدیدی را تعریف نموده ام اما باز اجازه ورود پیدا ننموده ام.
  لطفا اگر امکان دارد همراهی بفرمایید
  با تشکر
  محسن لبافی
  ۰۹۱۲٫۶۲۷٫۳۳٫۱۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *